به گزارش پورتال شهرستان اقلید به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف دکتر حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم اختتامیه این رقابت ها که در هتل پارس کرمان برگزار شد، در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: در این مسابقات شاهد کیفیت فنی بسیار خوبی از بازیکنان بودیم.
او با اعلام اینکه برگزیدگان و منتخبان این مسابقات شاکله تیم ملی وودبال را شکل خواهند داد، ابراز امیدواری کرد: با برگزاری اردو‌های ملی، تیم منتخب ایران را برای حضور در بازی‌های ساحلی آسیا در ۲۰۲۰ چین آماده کنیم.
او با اعلام اینکه رشته ورزشی وودبال در ۱۵ استان کشور فعال است و در دنیا جایگاه بسیار خوبی را داریم، تصریح کرد: نایب رئیسی آسیا و همچنین داوران بین المللی را در این رشته ورزشی داریم که سال گذشته فینال مسابقات آسیایی را قضاوت کردند.
محمد مهدی سعیدی، نایب رئیس فدراسیون آسیایی وودبال نیز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: وضعیت وودبال ایران طی پنج سال اخیر رشد نسبتاً خوبی داشته که باید زیرساخت‌های آن احداث شود.
او به حمایت مسئولان از این رشته ورزشی اشاره کرد و افزود: به دلیل سطح مدال‌آوری این رشته و ارزش و اهمیتی که این رشته ورزشی در شورای ملی المپیک آسیا دارد، نیازمند توجه ویژه‌تر مسئولان ورزشیست.
محسن فرازمند، رئیس هیئت گلف استان کرمان هم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات وودبال قهرمانی کشور در رده سنی آزاد در ۲ بخش آقایان و بانوان با حضور ۹۰ ورزشکار در قالب ۹ تیم از استان‌های کرمان، تهران، گلستان، همدان، قم، فارس، سمنان و اردبیل به میزبانی کرمان به مدت سه روز در پارک شهید فرح رو برگزارشد.
او افزود: در پایان این رقابت ها، در بخش تیمی آقایان، تیم‌های کرمان، سمنان و گلستان بر سکو‌های اول تا سوم ایستادند.
فرازمند تصریح کرد: در بخش تیمی بانوان نیز کرمان عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم‌های تهران و فارس نیز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
او به نتایج بخش انفرادی این رقابت‌ها اشاره کرد و بیان داشت: در بخش انفرادی آقایان، محمد کریمی فخر، مرتضی دامغانی و رضا عزیز زاده هر سه از کرمان به مقام‌های اول تا سوم دست یافتند.
فرازمند افزود: در بخش انفرادی بانوان نیز نسرین عبداللهی از کرمان، فاطمه محمدی از قم و ام البنین شیخ حسینی از کرمان اول تا سوم شدند.

سرکار خانم حیدری از شهرستان اقلید که عضو تیم منتخب وودبال استان فارس هستند و مقام تیمی سوم کشور را کسب کردند