به گزارش پورتال شهرستان اقلید به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا از اقلید، صبح امروز همایش پیاده‌روی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید از مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان به طرف مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه به طول سه کیلومتر برگزار شد.

در این همایش که با حضور جواد گرامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید و معاونان، مدیران و کارکنان این واحد برگزار شد، شرکت‌کنندگان پس از طی مسیر بر سر مزار شهدای گمنام واقع در پارک انقلاب حاضر شدند و با ذکر صلوات و فاتحه و زیارت عاشورا و شاخه گل یاد شهدای گمنام را گرامی داشتند.

در خاتمه این همایش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و تشکر از حضور همکاران در این همایش بر توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در دانشگاه تأکید کرد.

پیاده‌روی در بندرعباس

همایش پیاده‌روی کارکنان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس صبح امروز برگزار شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس، هدف از برگزاری این همایش را ایجاد شور و نشاط در بین دانشگاهیان عنوان کرد و گفت: «ورزش عامل خودباوری، تقویت اراده و شادابی در انسان است که عمل کردن به آن افزایش عزت نفس را به‌دنبال دارد.»

سعید مرادپور عنوان کرد: «ورزش انسان را از حالت بی‌تفاوتی و افسردگی بیرون می‌آورد و موجب نشاط و امیدواری در ادامه زندگی می‌شود.»