اختصاصی شیرازه: يكشنبه ۱۰ آذر، اولين روز ثبت‌نام داوطلبان شركت در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان فارس، ۳۵ نفر (۳۳ نفر مرد و ۲ نفر زن) ثبت نام کردند.

طبق آخرین دریافتی های خبرنگار شیرازه وضعیت ثبت نام‌ کاندیداها در استان فارس بدین شرح است:

 

شیراز: ثبت نام کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شیراز از ۸ صبح امروز آغاز شده و تاکنون آقایان: سعید ربانی، عبدالحمید روزیطلب، روح اله شجاعیان، احمد شیرزادی، روح اله میرزاجانی، محمدحسن اسدپور، اکبر اسدی زاده بیدک، علی اکبر طاهری، غلامرضا طیبی، سیروس پاک فطرت، محمدرضا اوجی، علی شهرجوی حقیقی و خانم طیبه دهقانی جهت ثبت نام اقدام کرده‌اند.

لارستان: ثبت نام جمشید جعفر پور (نماینده فعلی مجلس)
 

استهبان و نی ریز: ثبت نام کاندیداها در اولین روز ثبت نام: بنی اسدی (از نیریز) و جلیل جوکار(از استهبان) همچنین آقای محمدسقایی و خانم میمنه جعفری بعلت نواقص در مدرک تحصیلی ثبت نام نشدند.
 

اقلید: حمید رضا گرامی در اولین روز ثبت نام، نام نویسی کرد.
 

آباده، بوانات و خرمبید: در اولین روز از ثبت نام برای مجلس شورای اسلامی، رحیم زارع اولین نفری بود که برای سومین بار ثبت نام کرد تا خود را برای نمایندگی مردم شهرستانهای آباده، بوانات و خرمبید در معرض رای مردم قرار دهد.
 

فسا: محسن زارعی در اولین روز ثبت نام، نام نویسی کرد.


ممسنی: محمد محمودی که در انتخابات مجلس دهم در لحظات آخر توانست مجوز حضور در انتخابات را کسب کند بار دیگر پا در این عرصه ی سیاسی گذاشته است و به عنوان اولین نامزد جهت ثبت نام به فرمانداری ممسنی مراجعه کرد که همسر و فرزندان خردسالش او را همراهی می کنند. 

عباسیان دیگر نامزذ انتخاباتی بود که صبح دیروز جهت ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس وارد فرمانداری ممسنی شد اما به دلیل تکمیل نبودن مدارک تحصیلی فعلا ثبت نام نکرد.